Тренінг від експертів ІСЕД


29 листопада 2016 року в рамках «5 Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства» експерти Інституту суспільно-економічних досліджень Антоніна Дешко та В’ячеслав Жук проведуть тренінг «Державний та місцевий бюджети як раз, два, три…».

Під час тренінгу представники громадських організацій та учасники Форуму матимуть можливість у простій формі дізнатися про формування державного та місцевого бюджету, як впливати на їх раціональне використання, в які законодавчі акти слід «зазирнути», щоб зрозуміти бюджетний процес, скільки коштів витрачається на критичні сфери, наскільки бюджет громади залежить від державного бюджету, чим «заробляє» бюджет громади та багато-багато іншого корисного про головний кошторис країни та громади.

Також експерти ІСЕД розкажуть як спільно з програмою «Новий інспектор Фреймут. Міста» на практиці контролюють використання коштів місцевих громад.

Початок тренінгу о 14.30 год. в «Залі Чемпіонів».

Програма «5 Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства»: http://cd-platform.org/csd-forum-2016/1819-capacity-lab