Дослідження «Стан деревообробної промисловості в Україні та перспективи її розвитку»
Інститут суспільно-економічних досліджень розпочав дослідження «Стан деревообробної промисловості в Україні та перспективи її розвитку». Ми плануємо виявити весь комплекс проблем, з якими стикаються вітчизняні деревообробні підприємства, з'ясувати їх причини та надати рекомендації щодо системних заходів, які дозволять розвивати галузь, внутрішній споживчий ринок, а також посилять позиції українських виробників на зовнішніх ринках.
 
Зараз, як відомо, діє 10-річний мораторій на вивезення за межі митної території України необроблених лісоматеріалів, який, серед іншого, спрямований на забезпечення вітчизняних виробників сировиною. Але цей документ суперечить окремим вимогам СОТ та ЄС. 
 
В межах дослідження, яке ми започаткували, аби краще зрозуміти ситуацію та тенденції у цій сфері, ми проводимо опитування учасників ринку та інших зацікавлених сторін, зокрема виробників меблів, деревообробників, заготівельників, представників влади, екологів, громадських активістів, експертів та журналістів на тему, до яких кроків має вдатися держава, аби цей ринок запрацював ефективно.

Відповісти на питання ви можете у вікні нижче або за посиланням.
(Уага! Опитування має 9 роздвлів кожен розділ складаеться із декількох запитань)