Відкрито реєстрацію на міжнародний вебінар «Моніторинг і контроль якості соціальних послуг для дітей з інвалідністю».

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ на міжнародний вебінар «Моніторинг і контроль якості соціальних послуг для дітей з інвалідністю». Захід відбудеться 24 жовтня з 16:00 до 18:00 в «Американському домі» у Києві.

У форматі онлайн-вебінару відомий американський консультант з впровадження адресних рішень для людей з обмеженими можливостями Крістофер Ді Роса проведе тренінг для всіх, хто зацікавлений темою соціальних послуг для дітей з інвалідністю.

ЗАПРОШУЄМО педагогів, фахівців соціальної сфери, батьків з усіх регіонів України! Вебінар - зручна форма спілкування з будь-якої точки світу, адже вам не потрібно обов'язково приїздити до Києва. Ви будете повноцінним учасником події навіть онлайн.

Якщо Ви щоденно працюєте з дітьми з інвалідністю і хочете дізнатися про передовий міжнародний досвід у цій сфері, заповнюйте спеціальну форму та реєструйтесь для участі у вебінарі: https://goo.gl/azm1rG

Посилання для онлайн-участі в події буде доступне ЛИШЕ зареєстрованим учасникам.

Ті зареєстровані учасники, які проживають у Києві, зможуть долучитися до вебінару безпосередньо в приміщенні «Американського дому» у Києві. 

Тренер спілкуватиметься англійською, але організатори забезпечують синхронний переклад на українську мову.

Крістофер Ді Роса – американський консультант з навчання та впровадження адресних рішень для людей з обмеженими можливостями у країнах, що розвиваються. Він має п’ятирічний досвід роботи у сфері обслуговування осіб з вадами розвитку в якості фахівця прямої підтримки. Крістофер працював у Колорадо інструктором з асистивних технологій та супервайзером системи «SmartHome». Сьогодні він відповідає за впровадження інноваційних технологій і тренінгів, спрямованих на краще задоволення потреб людей з когнітивними порушеннями. Він також тісно співпрацює з багатьма некомерційними та неурядовими організаціями та є членом рад директорів у трьох таких організаціях.

Участь у конференції безкоштовна. 

Організатор заходу: Інститут суспільно-економічних досліджень. 

Захід відбудеться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Більше інформації за про захід можна довідатись за тел. 067-61-71-752 або по е-mail: gorohovets@iser.org.ua