Презентовано звіт «Стійка Україна. Держава, громадянське суспільство та національна безпека»

Міжнародний центр оборони та безпеки (Таллінн, Естонія) в рамках естонсько-українського проекту "Стійка Україна" розробили практичні рекомендації щодо підвищення національної стійкості України.  

Основними слабкими місцями, так званими розривами, у національній стійкості України експерти визначили: розрив у цінностях, цілях, можливостях, комунікації та мотиваціях. Щодо кожного розриву командою авторів звіту було розроблено практичні рекомендації для впровадження на національному та локальному рівні. 

Член Правління Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) Олег Покальчук долучився до створення звіту в якості експерта. Звіт було презентовано 10 травня 2018 року в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ. 

Онлайн-версія документу доступна українською та англійською мовами на сайті Міжнародного центру оборони та безпеки. У друкованому вигляді рекомендації щодо підвищення національної стійкості будуть розповсюджені серед представників органів державної влади, народних депутатів і дипломатичних установ.