10 червня 2019 року Олександр Курдидик припинив виконання функцій члена Правління ГО ІСЕД.

«Олександр Курдидик, член Правління ГО «Інститут суспільно-економічних досліджень» (ГО ІСЕД) увійшов до передвиборчого списку політичної партії і має плани брати участь у дострокових парламентських виборах.

Команда ГО ІСЕД сподівається на продовження співробітництва з Олександром щодо просування та стратегічного планування реформ, аналізі та участі у формуванні державної політики.

Бажаємо успіхів на обраному шляху задля миру і сталого розвитку України!

ГО ІСЕД є неурядовим аналітичним центром, політично неупередженим і нейтральним. ГО ІСЕД не підтримує і не виступає проти жодної політичної сили чи руху, політичної партії, окремих політиків.  

Будь-яка співпраця чи переговори ГО ІСЕД  із законними представниками державної влади, представниками політичних та бізнесових кіл, національними та міжнародними неприбутковими організаціями здійснюється винятково з метою досягнення статутних цілей діяльності організації.

Авторські права на аналітичні продукти, створені ГО ІСЕД в межах її статутної діяльності, захищені чинним законодавством України у сфері захисту авторських прав. Будь-які треті особи, які згадують, цитують та посилаються на аналітичні продукти ГО ІСЕД, висловлюють власну позицію, яка може не співпадати з позицією ГО ІСЕД.