Круглий стіл на тему: «Хто у багатоквартирному будинку господар?»


Інститут суспільно-економічних досліджень започаткував широке суспільне обговорення необхідності формування нової державної житлової політики. Адже житловий фонд України у містах і селах сьогодні налічує 10,2 млн. одно- та багатоквартирних будинків, у яких знаходиться 19,4 млн квартир і понад 80% багатоквартирних будинків, які у своїй більшості були побудовані до 1980 року, потребують капітального ремонту – а це понад 800 млн. кв. м.

Під час першого круглого столу на тему: «Стан житлового фонду України. Хто фінансуватиме масові капітальні ремонти будинків: мешканці чи держава?», який ІСЕД провів 3 листопада 2016 у ході дискусії були обговорені питання стану житлового фонду в Україні, обсягів та вартості його реновації, вітчизняних та зарубіжних підходів до організації фінансування,  ролі місцевої влади та власників житла у збереженні та оновленні житлового фонду тощо.

Під час наступного круглого столу на тему: «Хто у багатоквартирному будинку господар?», що відбудеться 15 грудня 2016 року, об 11.00 год., в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16), обговоримо питання ефективності власників житла в Україні, ризиків втрати житлового фонду за існуючих відносин власності, проаналізуємо різноманітні зарубіжні форми власності, схеми фінансування і оподаткування будівництва і утримання житла, окреслити загальні засади житлової політики. 

Долучайтесь до події на сторінці facebook