ІСЕД запрошує до обговорення нового законопроекту про енергобезпеку

Інститут суспільно-економічних досліджень запрошує експертів, громадськість, держлужбовців, науковців та політичних діячів до публічного експертного обговорення законопроекту "Про засади державної політики у сфері енергетичної безпеки України". 

Основні положення закону відповідають Плану заходів зі зміцнення енергетичної безпеки України до 2020 року, який був презентований експертами ІСЕД 10 липня 2017 року у Верховній Раді України та отримав схвалення представників влади, експертного середовища й громадянського суспільства.

Автором законопроекту є народний депутат України, голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Наталія Кацер-Бучковська:

"Посилення енергетичної безпеки для України є одним із ключових напрямків державної політики в енергетичному секторі. Ми вже вичерпали час для риторики, дискусій та обговорень – потрібно починати активно діяти через практичні, ефективні та системні кроки за цим напрямом. Цей законопроект ставить за мету визначити загрози енергетичній безпеці, а також заходи для їх попередження та налагодити координацію гілок державної влади у сфері енергетичної безпеки".

Ознайомитися із текстом законопроекту, надати свій коментар, пропозицію або ідею стосовно проекту можна за посиланням -http://energysecurityplan.tilda.ws/zakonoproekt