Як сприяти досягненню Цілей Сталого Розвитку на регіональному рівні?

Група експертів ІСЕД проведуть серію інклюзивних консультацій для адаптації Цілей Сталого Розвитку ООН до регіонального контексту. 

Участь у консультаціях візьмуть представники ОДА, обласних рад, окремих міст, новостворених об’єднаних громад, приватного сектору, місцевих осередків бізнес-асоціацій, місцевих аналітичних центрів і громадянського суспільства. 

«Наша команда розробила методику проведення таких консультацій з метою включення широкого кола зацікавлених сторін до процесу адаптації ЦСР до регіонального контексту», - коментує Голова правління ІСЕД Анатолій Максюта? - «Адже досягнення ЦСР Україною неможливе без інклюзивної участі у цьому процесу саме місцевих громад, органів державної влади в регіонах, органів місцевого самоврядування та регіональних інститутів громадянського суспільства». 

Інклюзивні консультації пройдуть у Луцьку (27 грудня) та Дніпрі (січень 2018) у форматі тематичних дискусій з метою виробити власні обласні рамки для реалізації ЦСР - обласні цілі, завдання, індикатори виконання на період до 2030 року, відповідно до національних рамок реалізації ЦСР. 

В рамках інклюзивних консультацій експерти ІСЕД представлять результати свого дослідження стратегічних документів державної політики України щодо врахування в них Цілей Сталого Розвитку до 2030 року (ЦСР), схвалених 25 вересня 2015 року 193-ма державами-членами Організації Об’єднаних Націй на саміті зі сталого розвитку в Нью-Йорку й адаптованих для України. Презентація дослідження відбулася 12 жовтня 2017 р. у прес-центрі Укрінформу. 

Більше про дослідження ІСЕД щодо реалізації ЦСР у державних стратегічних документах читайте тут - https://iser.org.ua/news/prezentatsiia-doslidzhennia-ised-tsili-stalogo-rozvitku-v-derzhavnih-dokumentah-ukrayini