Експерта ІСЕД обрано новим головою Громадської ради при Пенсійному фонді України

Новим головою Громадської ради при Пенсійному фонді України стала керівник суспільних програм ІСЕД Маріанна Онуфрик. Рішення було прийнято під час Установчих зборів, які відбулися 6 квітня 2017 року.

За словами новообраної голови Громадської ради, у своїй роботі вона планує фокусуватися не лише на сприянні тим, хто вже на пенсії, але й на підвищенні довіри до системи пенсійного забезпечення з боку тих українців, які ще працюють.

«Я бачу для себе два пріоритетних напрямки роботи. По-перше, зроблю все від мене залежне, аби теперішні пенсіонери мали гідні пенсії. По-друге, долучуся до реформування системи пенсійного забезпечення, щоб відновити до неї довіру тих, хто сьогодні працює і сплачує внески до Пенсійного фонду», – зазначила пані Онуфрик.

Зокрема, нова голова Громради планує брати активну участь у робочих групах з реформування пенсійної системи, а також - у законопроектній діяльності.

Маріанна Онуфрик додає, що велику увагу належному пенсійному забезпеченню громадян приділено у дослідженні «Політика соціального прагматизму», яке підготували експерти ІСЕД.

«Політика соціального прагматизму передбачає запровадження трирівневої системи пенсійного забезпечення, що, як показує досвід багатьох країн світу, здатна забезпечити громадянам гідну пенсію», – розповідає Онуфрик.

Маріанна Онуфрик – кандидат економічних наук, має понад 20 наукових праць у сфері економіки і 12 років досвіду у науковій сфері. До роботи в Інституті суспільно-економічних досліджень вона працювала позаштатним консультантом Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. У 2014 р. Маріанна Онуфрик стала випускницею програм «Розвиток неурядових організацій» та «Розвиток місцевого самоврядування», яка реалізується у межах програми «Відкритий світ» за підтримки Посольства США в Україні. Більше про експерта можна прочитати в її профілі на офіційній сторінці ІСЕД - http://iser.org.ua/team/marianna-onufrik.Дослідження «Політика соціального прагматизму» пропонує державі та суспільству принципово нову концепцію суспільних відносин, що базуватиметься на практичному забезпеченні гідного та щасливого життя людини. У Політиці закладено модель ефективного соціального захисту, охорони здоров’я, а також описані умови формування відповідального ставлення людини до власного життя та користування суспільними благами, в тому числі через розвиток освіти та культури.

Інститут суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) є неурядовим аналітичним центром, що об’єднує провідних фахівців різних сфер, які мають досвід аналізу державної політики та розробки ефективних рішень. Місія ІСЕД – бути інтелектуальним мостом довіри між владою, бізнесом та громадою задля досягнення синергії та кращих результатів. Основна діяльність Інституту полягає в аналітиці та вдосконаленні державної політики в усіх сферах суспільно-економічного розвитку. Більше про Інститут за посиланням – http://iser.org.ua/.