Про ІСЕД

Громадська організація "Інститут суспільно-економічних досліджень" (ІСЕД) - неурядовий аналітичний центр, заснований групою незалежних експертів з метою аналізу та вироблення кращої державної політики. Ми аналізуємо та удосконалюємо державну політику в ключових сферах суспільно-економічного розвитку та працюємо за принципом повного циклу – від висування ідеї, її формулювання, концептуалізації та впровадження конкретних рішень. 

Місія ІСЕД - сприяти розвитку в Україні інновативного суспільства через ефективну імплементацію стандартів ЄС і НАТО та досягнення Цілей Сталого Розвитку.

Роль ІСЕД в процесі становлення довіри суспільства та бізнесу до влади полягає у забезпеченні ефективного посередництва, створенні майданчика для обміну ідеями та діалогу щодо того, як досягти розвитку України, зберегти свою ідентичність та незалежність.

ІСЕД – це незалежна експертна група, що об’єднує представників та провідних фахівців різних сфер та галузей, які мають досвід аналізу державної політики та розробки і впровадження рішень.

Продукти і види діяльності ІСЕД:

  • Проекти нормативно-правових актів
  • Висновки до законопроектів та рекомендації органам влади
  • Дослідження у сфері державної політики
  • Аналітичні видання
  • Коментарі експертів, презентації, брифінги
  • Організація семінарів, тренінгів та навчань для урядовців, народних депутатів, представників місцевих громад та бізнесу

 


Щоб отримувати огляд найважливіших подій та матеріалів Аналітичного центру ІСЕД заповніть анкету

Звіт про роботу ІСЕД за 2015-2016 роки

Звіт про роботу ІСЕД за 2017-2018 роки

Звіт про роботу ІСЕД за 2019 рік