Про ІСЕД
Громадська організація "Інститут суспільно-економічних досліджень" (ІСЕД) є неурядовим аналітичним центром, основною діяльністю якого є аналіз державної політики. ІСЕД засновано експертами інституту.

Місія ІСЕД:  інтелектуальний міст довіри між владою, бізнесом та громадою. Такі інтелектуальні мости в першу чергу направлені на формування та відновлення довіри між усіма стейкхолдерами задля досягнення синергії та кращих результатів спільних зусиль у процесі аналізу та удосконалення державної політики в усіх сферах суспільно-економічного розвитку - від висування ідеї до аналізу результатів її впровадження.


Роль ІСЕД в процесі становлення довіри суспільства та бізнесу до влади полягає у забезпеченні ефективного посередництва, створенні майданчика для обміну ідеями та діалогу щодо того, як досягти розвитку України, зберегти свою ідентичність та незалежність. 

ІСЕД – це незалежна експертна група, що об’єднує представників та провідних фахівців різних сфер та галузей, які мають досвід аналізу державної політики та розробки і впровадження рішень.


Продукти і види діяльності ІСЕД:

  • Проекти нормативно-правових актів
  • Висновки до законопроектів та рекомендації органам влади
  • Дослідження у сфері державної політики
  • Аналітичні видання
  • Коментарі експертів, презентації, брифінги
  • Організація семінарів, тренінгів та навчань для урядовців, народних депутатів, представників місцевих громад та бізнесу

 

Щоб отримувати огляд найважливіших подій та матеріалів Аналітичного центру ІСЕД заповніть анкету